Головна Бренди

Бренди

Arteche

Arteche

Arteche - багатонаціональна корпорація з 70-річною історією зі штаб-квартирою в Mungia, Іспанія. Arteche розробляє обладнання та рішення для електроенергетики, включаючи генерацію, передачу та розподіл енергії.

Детальніше: Arteche

Panasonic Electric Works

Panasonic Electric Works (до 2006 року - "Matsushita Electric Works") є світовим лідером у виробництві різних електронних компонентів, пристроїв та систем.

Детальніше: Panasonic Electric Works

Perry

Perry — італійський виробник, основним напрямком діяльності якого є розробка та виробництво електронних пристроїв, таких як реле часу та лічильники електроенергії, пристрої контролю температури, сигналізатори наявності газу та інші пристрої для автоматизації житлових приміщень.

Детальніше: Perry

Tele

TELE — австрійська компанія, яка більш ніж 35 років розробляє та виробляє широкий спектр компонентів для автоматизації: реле часу, контрольно-вимірювальні реле, лічильники, контролери двигунів та ін. Асортимент продукції постійно поповнюється новими моделями для різних застосувань.

Детальніше: Tele

Carlo Gavazzi

Carlo Gavazzi — заснована у 1931 році і є одним із провідних європейських виробників компонентів для систем автоматизації. Спектр продукції включає датчики різного призначення, контролери двигунів, реле часу, контрольно-вимірювальні прилади, напівпровідникові реле і контактори.

Детальніше: Carlo Gavazzi

Lovato Electric

Lovato Electric більше 75 років займається виробництвом електромеханічних та електронних виробів для електротехнічного обладнання та є однією з перших компаній в Італії, яка отримала сертифікат якості ISO 9001. Виробнича програма компанії включає наступні напрямки:

Детальніше: Lovato Electric

Relpol

Relpol — один із найбільших у Європі виробників електромагнітних реле. Компанія заснована в 1958 р. Продукція Relpol відрізняється високою якістю та відповідає міжнародному стандарту ISO 9002. Є чотири базові вироби виробничої програми Relpol:

Детальніше: Relpol